Zdjęcie autoraSP2

Sukces uczniów klasy 5 - znaleźli się w gronie zwycięzców konkursu Misja Kieszonkowe

Nie jest to zwykły konkurs - poprzedza go edukacja finansowa, która w atrakcyjny sposób pozwoli uczniom przyswoić wiedzę, o tym jak bezpiecznie, rozsądnie oraz odpowiedzialnie zarządzać kieszonkowym. Zadanie konkursowe polegało na zorganizowaniu wydarzenia na dowolny temat z zakresu finansów. Dziękujemy serdecznie panu Jarosławowi Pietrzakowi za podzielenie się wiedzą, ciekawymi zajęciami i bardzo interesującymi propozycjami gospodarowania kieszonkowym.

Świat potrzebuje samodzielnych dzieciaków. Takich, które umieją bezpiecznie obchodzić się z produktami bankowymi i mądrze gospodarować finansami. Brawo klasa 5

Commenting has been turned off.