top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Sukces naszych uczniów w VII Wojewódzkim Konkursie Translatorskim „Skrzydlate Słowa”W dniu 31.03.2023r. uczniowie naszej szkoły: Dominika Wnuk, Miłosz Chemperek, Piotr Józefczak i Anna Wójtowicz wzięli udział w konkursie translatorskim organizowanym przez Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach. Najlepszy w tłumaczeniach z języka angielskiego okazał się Piotr Józefczak, natomiast z języka niemieckiego – Anna Wójtowicz. Zdobyli oni Tytuł Laureata VII Wojewódzkiego Konkursu Translatorskiego „Skrzydlate Słowa”. Nagrody i dyplomy wręczyli: Starosta Lubelski pan Zbigniew Antoń, Kierownik Katedry Lingwistyki Stosowanej UMCS dr hab. Jarosław Krajka, Dyrektor Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika pani Anna Matysek oraz nauczyciel języka angielskiego Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika pani Anna Sierpińska.


Irena Bartuzi, Urszula Widelska


SERDECZNIE GRATULUJEMY SUKCESÓW!
38 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page