top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Sukces naszych uczniów w konkursie pożarniczymSukces naszych uczniów W dniu 13 marca 2023 r. odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” pod honorowym patronatem Burmistrza Bełżyc. Nasz szkoła miała reprezentantów w dwóch kategoriach: klasy I-IV: Zosia z kl. III, Amelia Amelia, Zosia, Mikołaj z kl. IV oraz w kategorii klas V-VIII: Szymon i Maciej z kl. VI. Zofia Zająć z kl. III zajęła I miejsce i tym samym przeszła do etapu powiatowego konkursu. Mikołaj Węgiel z kl. IV zdobył III miejsce. Na laureatów czekały nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Bełżyc, a na wszystkich uczestników podziękowania za udział. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim naszym uczniom, którzy brali udział w konkursie. (fot. własne oraz ze strony Gmina Bełżyce)

Galeria zdjęć:


54 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page