Sprawiedliwi Lubelszczyzny

Jakiś czas temu w Zespole Szkół nr 13 w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie „Wojewódzkiego Projektu Edukacyjnego dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych im. Marianny Krasnodębskiej Sprawiedliwi Lubelszczyzny”, w którym uczestniczyliśmy. Cztery uczennice z kl. VII A i B brały udział w projekcie: Nikola, Maja, Ola oraz Natalia, z czego Natalia przeszła do etapu wojewódzkiego. Podczas uroczystego podsumowania odebrała dyplom oraz nagrodę książkową za swoją pracę.

Organizatorami projektu byli Lubelski Kurator Oświaty we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej Oddział IPN w Lublinie, Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Centrum Jana Pawła II w Lublinie.

22 wyświetlenia0 komentarzy