top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Spotkanie z regionalistą Jackiem TarczyńskimW dniu 14 maja 2021r. klasa VII wzięła udział w spotkaniu online ze znanym regionalistą, historykiem i byłym nauczycielem naszej szkoły panem Jackiem Tarczyńskim. Podczas spotkania pan Jacek opowiadał o warunkach życia w naszym mieście na przełomie XIX i XX w. Przybliżył nam historię naszej małej ojczyzny, w ciekawy sposób opowiedział o pasjonujących i mało znanych faktach związanych z naszą miejscowością. Mamy nadzieję, że będziemy mogli ponownie gościć pana Jacka Tarczyńskiego w murach naszej szkoły.


Spotkanie odbyło się w ramach przedsięwzięcia „Wspólna historia wspólna przyszłość” projektu PO WER „Ponadnarodowa mobilność uczniów” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.


Zachęcamy do obejrzenia wywiadu:


56 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentáře


Komentáře byly vypnuty.
bottom of page