top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Sketchbookowe inspiracje uczennicy klasy VIO tym, że każdy z nas posiada jakiś talent, wiemy od zawsze. Często udaje nam się samemu go odkryć, zaś czasem potrzeba do tego drugiego człowieka.

Uczennica klasy VI- Aniela jest bardzo utalentowaną uczennicą, która w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych- relaksuje się przy rysowaniu, choć nie do końca tradycyjnym. Niezwykłą pomocą w podejmowanych przez nią działaniach artystycznych, okazał się program SKETCHBOOK. Dla mniej wtajemniczonych- program ten rozwija kreatywność. To świetna aplikacja, która jest bardzo użyteczna przy szkicowaniu, malowaniu i rysowaniu.

Poniżej prezentujemy zaledwie wycinek prac wykonanych przez młodą adeptkę.

Gratulujemy świetnej wizji tworzenia i życzymy poszerzania horyzontów, nie tylko w sferze ANIME.


Magdalena Nowak- nauczyciela plastyki


Galeria prac:40 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page