top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu wielkanocnego


W dniu dzisiejszym Pani Dyrektor wraz z wychowawczyniami p. Izą Nagnajewicz, p. Izą Czuryszkiewicz, p. Haliną Korębską oraz p. Martyną Rybak rozdały nagrody oraz wyróżnienia w przedszkolnym konkursie wielkanocnym "Baranek, kurczaczek, zajączek - tradycyjne wielkanocne ozdoby". Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy pomysłów!


Nagrody przyznane zostały w dwóch kategoriach wiekowych.


W młodszej kategorii wiekowej główne nagrody zdobyli: I miejsce - Maria Parakowska II miejsce - Julia Bukowska III miejsce - Stanisław Bogusz


W starszej kategorii wygrali: I miejsce - Amelia Marciniak II miejsce - Miłosz Czępiński III miejsce - Oliwia Stróżak


Wśród osób wyróżnionych znalazły się: Wiktoria Brewczak, Jan Bielak, Malina Woźniak, Maja Kopińska, Natan Koral, Oktawia Węgiel, Tomasz Radkowiak, Jagoda Król, Dawid Rosiński, Nikodem Rosiński, Wojciech Łopion, Marcel Łucjanek, Mikołaj Radkowiak, Hanna Czuryszkiewicz, Karol Jędrej, Tymon Brewczak, Żenia Pastushok, Nikola Żuchnik, Emilia Brewczak, Wiktoria Żydek, Tomasz Kopa, Oliwia Kamińska, Szymon Ruta, Olivia Bąk, Kinga Kruczyńska, Stanisław Bielak, Wojciech Jadach, Yana Pastushok, Błażej Wróbel, Helena Bogusz, Jan Rybak, Amelia Żydek, Anna Król, Krystian Jadach, Bartosz Łucjanek, Barbara Gasińska, Alicja Besztak.


Cieszymy się z tak licznego udziału i jeszcze raz serdecznie gratulujemy!


Galeria zdjęć:36 wyświetleń0 komentarzy

Commenti


I commenti sono stati disattivati.
bottom of page