top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Rozstrzygnięcie klasowego konkursu ,,Okładka mojej ulubionej lektury szkolnej”24 maja 2024r. nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród i wyróżnień w konkursie klasowym ,,Okładka mojej ulubionej lektury szkolnej” dla uczniów klasy 3B z racji zrealizowanej innowacji czytelniczej ,,ZAFASCYNOWANI CZYTANIEM”. Organizatorkami konkursu plastycznego były: p. Joanna Bartoszcze- Wójcik oraz P. Magdalena Nowak. Pani Dyrektor- Marzena Wojnicka pogratulowała uczniom wygranej w konkursie oraz rozdała dyplomy.


A oto i nagrodzeni:

I miejsce- Zuzanna Babisz

II miejsce- Maria Żuchnik

III miejsce- Przemysław Jędrasik


Wyróżnienia otrzymali: Szymon Wójcik, Barbara Bzowska i Antonina Marcinkowska.


Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami za udział oraz szkolnymi gadżetami.


Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym.

 

Magdalena Nowak, Joanna Bartoszcze-Wójcik


Galeria zdjęć:


20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page