top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

rozstrzygnięcie III gminnego Konkursu „Szopka w stylu rodzinnym”19 grudnia w naszej szkole nastąpiło rozstrzygnięcie III gminnego Konkursu „Szopka w stylu rodzinnym”.  Do etapu gminnego wpłynęło 18 szopek z następujących szkół: Szkoły Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach, Szkoły Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach, Szkoły Podstawowej w Babinie, Szkoły Podstawowej  im. Mari Konopnickiej w Krzu oraz Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie. Fundatorem nagród był Burmistrz Bełżyc pan Ireneusz Łucka.


Bój był zacięty, ponieważ w tym roku o miejscu decydowali użytkownicy mediów społecznościowych. Wybrane przez siebie prace doceniali pozostawiając popularne „lajki”.


Wręczenia nagród dokonał pan Burmistrz Ireneusz Łucka oraz pani Dyrektor Marzena Wojnicka. I tak pierwsze miejsce otrzymała szopka Weroniki i Filipa Zielonka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Bełżycach. Drugie miejsce otrzymała praca Mai Lewandowskiej ze Szkoły podstawowej nr 1 w Bełżycach. Trzecie miejsce otrzymała szopka Darii, Olka Tylusa oraz Filipa Nastaja ze Szkoły w Krzu.


Za udział w etapie gminnym otrzymali także nagrody:

·        Alicja Roszkiewicz, Aleksandra Banach, Jakub Chmielewski. Były to prace ze szkoły nr 1 w Bełżycach

·        Aleksandra Plewik, Jan, Filip Czuryszkiewicz, Antoni, Natalia Stanisławek. Prace ze szkoły nr 2 w Bełżycach

·         Marcel Cabań, Barbara Zięba, Aleksandra Lisek- Leis, Celina Zając.  Nagrodzeni uczniowie uczęszczają do szkoły w Babinie.

·        Miłosz Ścibior, Karolina, Emilia, Lena Sieńko ze szkoły w Krzu

·        Kaja Wójtowicz, Marcel Szczęsny oraz Laura, Nadia Pałka ze szkoły w Matczynie.


Galeria zdjęć:39 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page