Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Zaktualizowano: 7 wrz 2023

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Ten rok szkolny rozpoczęliśmy wyjątkowo. Uroczystości ze względu na remont sali gimnastycznej odbyły się na świeżym powietrzu.

Podczas dzisiejszej uroczystości naszymi gośćmi byli Burmistrz Bełżyc Pan Ireneusz Łucka, Radna Pani Anna Wójtowicz oraz Pan Zbigniew Bartnik, przedstawiciel Komitetu Organizacyjnego Pucharu Tymbarka, prezes Lubelskiego Związku oraz członek Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej

Na ręce Dyrektor Pani Marzeny Wojnickiej oraz nauczycieli W-F, Pan Zbigniew Bartnik wręczył nagrodę za najliczniejszą liczbę drużyn zgłoszonych do rozgrywek o "Puchar Tymbarku".

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom sukcesów w nowym roku szkolnym 2023/2024.