top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Rozdanie nagród oraz dyplomów uczestnikom świątecznego konkursu szkolnegoW dniu 16.12.2022 uczniowie biorący udział w konkursie plastycznym na najbardziej oryginalny stroik bożonarodzeniowy odebrali z rąk Pani Dyrektor- Marzeny Wojnickiej oraz organizatorów konkursu- P. Jolanty Harasim- Król i P. Magdaleny Nowak nagrody i dyplomy. Na zakończenie wszyscy wykonali sobie pamiątkowe zdjęcie.


Całości wydarzenia towarzyszyła miła atmosfera nawiązująca do zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego. Już dziś wszystkim Uczniom oraz ich Rodzicom życzymy zdrowych, radosnych i błogosławionych Świąt, spędzonych pośród bliskich.


Wesołych Świąt!!!

Magdalena Nowak, Jolanta Harasim-Król


Galeria zdjęć:63 wyświetlenia0 komentarzy

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page