top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Rodzic pierwszym doradcą - szkolenie dla rodziców

Informujemy Państwa, że w Lubelski Kurator Oświaty podejmuje kolejne spotkanie służące wsparciu rodziców uczniów klas VIII w zakresie wyboru dalszego etapu kształcenia i procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych pt. „Rodzic pierwszym doradcą”.

Spotkanie on-line ze specjalistami w tej dziedzinie odbędzie się dnia 20 kwietnia 2021 r. (wtorek) o godz. 17.00.

W związku z powyższym proszę Państwa Dyrektorów o przekazanie informacji o tym wydarzeniu wszystkim rodzicom i uczniom klas VIII (list LKO w załączeniu), wraz z umieszczonym poniżej linkiem do spotkania.

Link do spotkania: Kliknij tu


List Lubelskiego Kuratora Oświaty


62 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page