top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

REMONTY I DOPOSAŻENIE POMIESZCZEŃ SZKOLNYCH

Zaktualizowano: 17 lut 2021Koniec roku kalendarzowego, dzięki zwiększeniu środków finansowych w budżecie szkoły, był czasem doposażania pomieszczeń i remontów w szkole. Remonty objęły trzy sale lekcyjne, szatnię i sekretariat (wymiana podłóg, malowanie). Szkoła została doposażona w sprzęt IT m. in.: trzy monitory, monitor-prezentacyjny zaadoptowany na multimedialną gazetkę szkolną, podłogę Interaktywną i nowe komputery do pracowni komputerowej. Wejście do szkoły na kartę magnetyczną i elektroniczne karty biblioteczne. Zakupione zostały meble do dwóch sal lekcyjnych, sekretariatu, recepcji, szatni oddziałów przedszkolnych i górny korytarz szkoły.

781 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

תגובות


התגובות הושבתו לפוסט הזה.
bottom of page