top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Rekrutacja do Społecznej Szkoły Muzycznej I st. im. Henryka Wieniawskiego w Bełżycach oraz Opolu LDrodzy Rodzice, drodzy Kandydaci do szkoły muzycznej CZEKAMY NA WAS!! Mimo trwającej pandemii i zakazów, bez wychodzenia z domów możecie złożyć podanie do Społecznej Szkoły Muzycznej I st. im. Henryka Wieniawskiego w Bełżycach. Wystarczy wypełnić wniosek, który można pobrać z naszej strony internetowej http://ssm-belzyce.pl/ z zakładki Rekrutacja, i przesłać go do nas drogą mailową na adres smbelz@wp.pl lub wydrukować i złożyć w sekretariacie szkoły. Na wnioski czekamy do 30 czerwca.

Badanie predyspozycji kandydatów do szkoły muzycznej odbędą się 13 marca, 17 kwietnia, 15 maja i 19 czerwca. Po wpłynięciu wniosku skontaktujemy się telefonicznie z rodzicami kandydatów w celu ustalenia konkretnej godziny badania. Prosimy o podanie na arkuszu zgłoszeniowym aktualnego numeru telefonu Rodzica kandydata do szkoły muzycznej. Przesłuchania kandydatów będą się odbywały z zachowaniem reżimu sanitarnego.


Jak przygotować się do badania predyspozycji do szkoły muzycznej? Jak wygląda takie badanie?


1. Prosimy przygotować piosenkę (piosenka z przedszkola lub "Wlazł kotek na płotek" lub "Sto lat").

2. Będziemy prosić o wyklaskanie rytmu.

3. Poprosimy o powtórzenie głosem granego lub śpiewanego dźwięku.

4. Sprawdzimy predyspozycje słuchowe, prosząc o stwierdzenie czy słychać jeden czy kilka dźwięków granych na fortepianie.

5. Sprawdzimy wyobraźnię muzyczną, prosząc o dokończenie krótkiej melodii.

6. Sprawdzimy predyspozycje manualne do gry na instrumencie.


Gwarantujemy przyjazną atmosferę i bezpieczne warunki.

Link do strony szkoły: http://ssm-belzyce.pl/

52 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page