top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Przystąpiły do konkursu plastycznego organizowanego przez Zamek Królewski w Warszawie

Nikola Szczygieł z klasy VI oraz Klaudia Stachyra z klasy VIII b wzięły udział w konkursie plastycznym pod nazwa ,,Zamek w dziecięcej wyobraźni. Tu mówi Matejko”. Zadaniem konkursowym uczestników było stworzenie prac wykonanych w dowolnej technice manualnej oraz formacie, inspirowanych najpopularniejszymi obrazami Jana Matejki. Honorowymi patronami konkursu są: Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Narodowy Instytut Dziedzictwa i Ośrodek Rozwoju Edukacji. W ocenie prac konkursowych będą brane pod uwagę następujące kryteria: zgodność z tematem, estetyka wykonania, pomysłowość, kreatywność.


Trzymamy kciuki za nasze uczennice!!!

Magdalena Nowak- nauczyciel plastyki


13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page