top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Przygoda z Oceanarium02 czerwca 2021 r. do naszej szkoły przybyło długo wyczekiwane (szczególnie przez najmłodsze dzieci) mobilne Oceanarium, które zabrało wszystkich w niezwykłą podwodną, głębinową podróż. Tuż przed wejściem do magicznej, nadmuchiwanej kopuły pani przewodnik wprowadziła uczniów w tematykę świata podwodnego, prezentując ciekawe okazy zwierząt tam mieszkających, min. konika morskiego, żółwia czy różnych gatunków ryb. W specjalnie nadmuchiwanej kopule dzieci w bardzo atrakcyjny i jednocześnie przystępny sposób poznały jakie zwierzęta żyją w oceanie . Wszyscy mieli wrażenie, że przebywają na samym dnie oceanu. A to za sprawą pływających wokół ryb. Uczniowie zobaczyli także wiele fascynujących mieszkańców raf koralowych, takich jak :płaszczki, ośmiornice, delfiny, rekiny i wiele innych. Dzięki niezwykłej historii rybki dowiedzieli się, że tylko prawdziwa przyjaźń i jednocześnie współpraca przynoszą prawdziwy efekt w nieszczęściu. Była to dla dzieci fascynująca lekcja i jednocześnie cudowna niespodzianka od Rodziców dla dzieci z okazji minionego Dnia Dziecka.


Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia
58 wyświetleń0 komentarzy

Kommentare


Die Kommentarfunktion wurde abgeschaltet.
bottom of page