top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Przedszkolaki znalazły swe miejsce ,,Pod jesiennym Parasolem”Grupa 0b pod opieką wychowawcy P. Magdaleny Nowak przystąpiła do konkursu plastycznego o tematyce jesiennej organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury. Podczas zajęć przedszkolnych dzieci z ochotą przystąpiły do kreatywnego zadania, jakim było namalowanie jesiennych marzeń. Radości nie było końca, a zajęciom towarzyszyła niezwykle emocjonująca atmosfera. Dzieci z wypiekami na buziach wymyślały tematy swoich prac i z rozmysłem przelewały je na papier. Efekty tych prac można podziwiać w galerii.

Małym artystom życzę jeszcze większego entuzjazmu i zapału do częstszego brania udziału w licznych konkursach i promowania szkoły w środowisku zarówno lokalnym jak i ogólnopolskim.

Wychowawca- Magdalena Nowak28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page