top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Przedszkolaki w anielskiej krainieW bieżącym roku szkolnym nasze przedszkolaki wzięły udział w licznych ogólnopolskich konkursach plastycznych, w tym min. w XIX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Mój Anioł”. Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie; Stowarzyszenie Przyjaciół MDK ,,Dzieci z pasją”. Jego celem zaś rozwijanie wrażliwości i poczucie piękna oraz odkrywanie młodych talentów. Zadanie dzieci polegało na wykonaniu pracy związanej z aniołami, ich działalnością w codziennym życiu w ujęciu subiektywnym. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych , w wieku 4-19 lat. Prace należało wykonać w formie płaskiej (malarstwo, rysunek barwny, collage) lub przestrzennej. Przedszkolaki zajęły się tą tematyką podczas zajęć i niezmiernie szybko pod czujnym okiem wychowawcy, wyczarowały bardzo ambitne postacie aniołów swoich marzeń. Podziwiać je można w galerii zdjęć. Twórcom arcydzieł serdecznie gratuluję pomysłu i życzę powodzenia podczas konkursu.


Wychowawca- Magdalena Nowak

38 wyświetleń0 komentarzy

Комментарии


Комментарии отключены.
bottom of page