top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Przedszkolaki niezwykłymi projektantami strojów karnawałowych
Już po raz kolejny nasze przedszkolaki wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym, tym razem na ,,wymarzony strój karnawałowy”. Jego organizatorem jest Przedszkole Niepubliczne im. ks. Prałata J. Jakieły w Tarnawie Dolnej filia w Zagórzu.


Główne cele konkursu to:

- rozwijanie pomysłowości i kreatywności dzieci poprzez twórczość plastyczną,

- wzmacnianie wiary we własne możliwości,

- zainteresowanie różnymi technikami plastycznymi,

- kształtowanie zdolności plastycznych,

- integracja przedszkoli i wymiana doświadczeń


Zadaniem dzieci było wykonanie stroju karnawałowego w formacie A4 przy zastosowaniu dowolnych technik plastycznych. Dwójka uczniów (zgodnie z regulaminem) podjęła się tego nietypowego wyzwania i zaprezentowała szkołę przystępując do konkursu, a prace zostały wysłane na adres organizatora.

Trzymam kciuki za moich małych artystów!


opr. Magdalena Nowak


42 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page