top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Przedszkolaki niezwykłymi projektantami strojów karnawałowych
Już po raz kolejny nasze przedszkolaki wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym, tym razem na ,,wymarzony strój karnawałowy”. Jego organizatorem jest Przedszkole Niepubliczne im. ks. Prałata J. Jakieły w Tarnawie Dolnej filia w Zagórzu.


Główne cele konkursu to:

- rozwijanie pomysłowości i kreatywności dzieci poprzez twórczość plastyczną,

- wzmacnianie wiary we własne możliwości,

- zainteresowanie różnymi technikami plastycznymi,

- kształtowanie zdolności plastycznych,

- integracja przedszkoli i wymiana doświadczeń


Zadaniem dzieci było wykonanie stroju karnawałowego w formacie A4 przy zastosowaniu dowolnych technik plastycznych. Dwójka uczniów (zgodnie z regulaminem) podjęła się tego nietypowego wyzwania i zaprezentowała szkołę przystępując do konkursu, a prace zostały wysłane na adres organizatora.

Trzymam kciuki za moich małych artystów!


opr. Magdalena Nowak


42 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page