top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Przedświąteczne spotkanie z Panią Asią21.12.2023 nasza klasę odwiedziła szkolna bibliotekarka- Pani Asia. Podczas spotkania nasz gość wprowadził uczniów klasy 3B w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Tematyka dzisiejszej wizyty była ściśle związana ze świątecznymi tradycjami. Na początku Pani Asia włączyła dzieciom edukacyjny film związany z obchodami Świąt, ze szczególnym wskazaniem na pieczenie pierniczków, ubieranie choinki, wykonywanie świątecznych ozdób, śpiewanie kolęd, dzielenie się opłatkiem, itp. W międzyczasie odbył się świąteczny quiz sprawdzający wiedzę dzieci z przedstawionych informacji oraz krótki tekst przeczytany przez naszą Panią bibliotekarkę związanego z Wigilią. W ostatniej części wykonaliśmy przestrzenne choinki, które będą stanowić doskonałą ozdobę naszych świątecznych drzewek.


Pani Asi życzymy z racji zbliżających się Świąt- dużo zdrowia, spełnienia marzeń i wiele, wiele uśmiechu w Nowym Roku!!!

M.Nowak


Galeria zdjęć:13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page