top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Projekt - "Bajki-pomagajki"W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie z grupy świetlicowej biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjno-czytelniczym "Bajki-pomagajki" . Bajka – pomagajka oswaja z emocjami i problemami bohaterów, a co ważniejsze zawiera wiele wskazówek, co można zrobić, by poradzić sobie w danej sytuacji. Głównym założeniem projektu jest czytanie bajek, bądź słuchanie audiobooków w czasie, kiedy nauczyciel uzna to za stosowne. Projekt jednak skupia się na konkretnych problemach dziecka: rozwijanie wiary we własne siły, poczucie bezpieczeństwa w domu i poza nim, umiejętność współpracy, samodzielność, lęk przed czymś nowym, przed dentystą, niechęć do jedzenia, odmienność, „sztuka” przegrywania, kłótnia rodziców, rozwód,

26 wyświetleń0 komentarzy

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page