top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Pokazy fizyczne 202216 września uczniowie klas ósmych i trzeciego oddziału przygotowawczego uczestniczyli w Pokazach Fizycznych organizowanych już po raz 62-ty przez UMCS. W tegorocznym programie znalazły się doświadczenia z elektrostatyki, optyki, ruchu obrotowego i fizyki płynów. Wszystkie prezentacje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczniowie mieli okazję zobaczyć doświadczenia, których nie ma możliwości wykonać w szkolnej sali lekcyjnej. Prowadzący w ciekawy i przystępny sposób przybliżyli prezentowane zjawiska fizyczne, co na pewno ułatwi naukę przedmiotu postrzeganego jako trudny.

Następne Pokazy fizyczne za rok, zachęcam do udziału.

Agnieszka Fedorowicz-nauczycielka fizykiGaleria zdjęć:113 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page