Podsumowanie akcji: RODACY BOHATEROM W POLSCE I NA KRESACH

Podsumowanie akcji:

RODACY BOHATEROM W POLSCE I NA KRESACH

Szkolna Akademia Wolontariatu przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Paczka Pamięci.

Do wsparcia inicjatywy zaprosiliśmy uczniów klas I – III, ich rodziców oraz nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

Aby przyłączyć się do akcji należało przynieść dla polskich kombatantów i seniorów:

• artykuły chemiczne, takie jak: mydło w płynie i w kostce, proszek do prania, płyny do naczyń i podłogi, mleczko do szorowania, płyny dezynfekcyjne do łazienek, ściereczki maseczki do twarzy, rękawiczki jednorazowe, płyny dezynfekcyjne do rąk.

• artykuły spożywcze, takie jak: olej, cukier, ryż, kasza, makaron, konserwy mięsne, warzywa w puszce, herbata, kawa, kakao, słodycze

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły nasze działania i zaangażowały się w całą tegoroczną WIELKĄ ŚWIĄTECZNĄ AKCJĘ AKADEMII WOLONTARIATU!

A. Nawłatyna, Akademia Wolontariatu