top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Piesza wycieczka klasy IV - Zalesie

W tygodniu zakończenia roku szkolnego a zarazem pierwszym dniu lata - 21 czerwca 2021, mimo wielkiego upału, klasa IV udała się na pieszą wycieczkę na Zalesie, której celem była integracja zespołu klasowego, poszerzenie wiedzy na temat regionu, popularyzacja turystyki pieszej oraz promowanie aktywności fizycznej i zdrowego aktywnego wypoczynku.


Po dotarciu na miejsce i krótkim odpoczynku udaliśmy się na godzinną przejażdżkę bryczką podczas której mieliśmy możliwość podziwiać okolicę – min. stary młyn oraz okoliczne lasy, które o tej porze roku są wyjątkowo atrakcyjne.


Następnie wykorzystując piękną, letnią pogodę pozostały czas spędziliśmy w bardzo klimatycznym miejscu. Obejrzeliśmy min. piękne rzeźby koni, ekspozycję pokazującą wnętrze domu chłopskiego, stare garnki, narzędzia czy kołyskę a towarzystwa dotrzymywały nam kaczki i gęsi .


Przez cały czas paliło się ognisko dla uczniów. Pieczone kiełbaski bardzo wszystkim smakowały.


W przerwach między posiłkami odbywały się niezwykle emocjonujące ruchowe zabawy .


Serdecznie dziękujemy panu Józefowi za udostępnienie miejsca a pani Izie i Piotrowi za pyszny żurek zorganizowanie ogniska oraz przejażdżkę bryczką.


Galeria Zdjęć:94 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page