Pasowanie na przedszkolaka - Fotorelacja wykonana z użyciem "Laboratoria Przyszłośći"

Zaktualizowano: 30 cze 2023

Dnia 18.11.2022 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ,,Pasowania na Przedszkolaka". Mali artyści pięknie zaprezentowali wiersze, piosenki i tańce. Po części artystycznej nastąpił Akt Pasowania. Pani Dyrektor, Marzena Wojnicka, przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Witamy dzieci w gronie przedszkolaków i życzymy samych słonecznych i radosnych chwil spędzonych z przyjaciółmi na nauce i zabawie - wychowawczyni Izabela Nagnajewicz, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły.

*Fotografie zrealizowano przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach programu laboratoria przyszłości.

43 wyświetlenia0 komentarzy