top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Pasowanie na przedszkolaka - Fotorelacja wykonana z użyciem "Laboratoria Przyszłośći"

Zaktualizowano: 30 cze 2023Dnia 18.11.2022 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ,,Pasowania na Przedszkolaka". Mali artyści pięknie zaprezentowali wiersze, piosenki i tańce. Po części artystycznej nastąpił Akt Pasowania. Pani Dyrektor, Marzena Wojnicka, przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Witamy dzieci w gronie przedszkolaków i życzymy samych słonecznych i radosnych chwil spędzonych z przyjaciółmi na nauce i zabawie - wychowawczyni Izabela Nagnajewicz, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły.


*Fotografie zrealizowano przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach programu laboratoria przyszłości.Galeria zdjęć:


40 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentarer


Kommentarsfunktionen har stängts av.
bottom of page