top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Niezwykłe podsumowanie Dnia Świętego Walentego w klasie III BW  klasie III B  Dzień Św. Walentego upłynął w bardzo radosnej atmosferze. Już w przeddzień tego niezwykłego święta, chętni uczniowie przygotowali ręcznie wykonane walentynkowe kartki, by wywołać uśmiech u tych koleżanek i kolegów, których szczególnie lubią i bardzo cenią. Zajęcia techniczne w tym dniu w całości "kręciły się " wokół walentynek. Postanowiliśmy zaakcentować ich wartość przez wykonanie tematycznych składanych książeczek, czyli lapbooków. Każdy stał się twórcą własnej książeczki, sam dobierał grafiki, treści, by na koniec pochwalić się swoim dziełem.

 

Przygotowania do pracy i galeria już wykonanych lapbooków poniżej.

 

Magdalena Nowak- wychowawca klasy III B


Galeria zdjęć:


29 wyświetleń0 komentarzy

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page