top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Najważniejsze informacje dla Rodziców Przedszkolaków1. Zabawę oraz naukę rozpoczynamy 1 września - jest to normalny dzień w przedszkolu, w którym odbywają się całodniowe zajęcia dydaktyczne oraz opiekuńcze,


2. Przedszkole będzie czynne w godzinach 6.00 -17.00,


3. Do przedszkola mogą uczęszczać tylko dzieci zdrowe,


4. Co musimy przygotować dla naszych Przedszkolaków? - codziennie: buciki na zmianę zapinane na rzepy lub zatrzaski, butelkę z piciem - co miesiąc: 2 ręczniki papierowe, 1 opakowanie chusteczek higienicznych oraz 1 opakowanie chusteczek nawilżanych - raz w semestrze: 1 ryza papieru ksero, składka na artykuły papiernicze oraz niezbędne materiały ustalana indywidualnie z wychowawcami - 2 komplety (u młodszych przedszkolaków) lub 1 komplet (u starszych przedszkolaków oraz zerówki) ubranek na przebranie.


5. Zebrania z wychowawcami odbędą się w pierwszym tygodniu września.Do zobaczenia!!! :)


140 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page