top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH BIORĄ UDZIAŁ w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym ,,Królowa Jadwiga”Wszyscy uczniowie klas IV-VII podczas dwóch godzin lekcji plastyki oraz w czasie zajęć koła plastycznego wykonali portrety naszej patronki- Królowej Jadwigi Andegaweńskiej. Siedem najbardziej oryginalnych prac przedstawiających wizerunek Świętej zostało przekazanych na konkurs o zasięgu międzynarodowym organizowanym przez Parafię Archikatedralną p.w. Św. Stanisława BM i Św. Wacława BM w Krakowie. Uczniowie: Natalia, Daria, Karolina, Nikola, Zuzia, Bartosz oraz Szymon swoje prace wykonali w formacie A4 w ołówku oraz w węglu.

Mocno trzymamy za nich kciuki w międzynarodowych potyczkach plastycznych.

Prace znajdują się w galerii poniżej.

 

opr. Magdalena Nowak- nauczycielka plastyki


Galeria prac:26 wyświetleń0 komentarzy

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page