top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Międzyszkolny Gminny Turniej Rummikub Dnia 28 maja  2024 roku odbył się Międzyszkolny Gminny Turniej Rummikub organizowany przez p. Annę Syrokę  nauczyciela w SP im Bohaterów Operacji Most I w Matczynie. W zawodach wzięło udział 7 uczniów z naszej szkoły. Po zaciętej kilkugodzinnej rywalizacji wyłoniono zwycięzców. Aleksandra Szwed uczennica klasy 7b  zdobyła II miejsce.  Oli należą się szczególne gratulacje , gdyż pierwszy raz w tą grą  grała 3 dni przed turniejem.


Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci gier planszowych Rummikub. Ponadto, każdy z uczestników otrzymał dyplom w podziękowaniu za włożony w rozgrywki wysiłek.


Galeria zdjęć:


24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page