top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Magiczna podróż trzecioklasistów27 września w godzinach porannych uczniowie klas 3A i 3B pod opieką nauczycieli: P. Justyny Ślusarskiej oraz P. Magdaleny Nowak udali się w niezwykłą podróż na Farmę Iluzji.

Celem naszego wyjazdu był sensoryczny Park Edukacji i Rozrywki w Mościskach położony w województwie mazowieckim, gdzie dzieci miały niebywałą okazję do zabawy, nauki oraz eksperymentowania. Podczas zwiedzania można było dostrzec mnóstwo ciekawych i jednocześnie abstrakcyjnych budowli, zabawek- gigantów czy zaczarowanych miejsc, takich jak: Magiczny Domek, lewitujący kran, czy Studnia nieskończoności. Wiele wrażeń wywołały: Labirynt luster czy Tunel zapomnienia. Wiele emocji wzbudził też Pokój Amesa i Latająca Chata Tajemnic. W makro-świecie nasi milusińscy mogli poczuć się jak krasnoludki przy Meblach olbrzyma. Po zasłużonym i pysznym obiedzie nadszedł upragniony czas wolny, podczas którego wycieczkowicze: pływali na tratwie, zjeżdżali na tyrolce czy… korzystali z innych atrakcji Farmy.

To tylko niewielki wycinek naszej cudownej podróży, z której przywieźliśmy mnóstwo pamiątek, zdjęć i wyjątkowych wspomnień.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszej wyprawy.


Tekst i foto: Magdalena Nowak, Justyna Ślusarska


Galeria zdjęć:33 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page