top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

„Mały gest, wielka radość”

Zaktualizowano: 29 gru 2021Pod hasłem „Mały gest, wielka radość” odbyła się w naszej szkole zbiórka darów dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Matczynie. Zbiórka została zorganizowana w ramach Wielkiej akcji świątecznej Akademii Wolontariatu we współpracy z nauczycielem wspomagającym, panią Magdaleną Nowak. Do Matczyna, wraz z serdecznymi życzeniami Bożonarodzeniowymi, zawieźliśmy wiele paczek wypełnionych m.in. kosmetykami, środkami higienicznymi, czy drobną biżuterią. Mamy nadzieję, że dzięki temu gestowi, Święta u naszych przyjaciół z ZSS będą milsze i bardziej radosne.


Za życzliwość i okazane wsparcie dziękujemy Pani Annie Maj oraz Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu ZSS w Matczynie.

39 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page