top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Laureatki II edycji konkursu plastycznego ,,Spotkania ze sztuką”Już po raz kolejny uczennice naszej szkoły: Amelia (klasa V), Natalia (klasa VI) i Nikola (klasa VII) nie zawiodły w ogólnopolskich potyczkach artystycznych. To właśnie ich reprodukcje prac opartych na obrazach Chełmońskiego:  ,,Burza”, ,,Babie lato”, ,,Sudańczyk” zajęły najwyższe lokaty w poszczególnych kategoriach wiekowych. W nagrodę Fundacja PGE w Warszawie nagrodzi nasze wyjątkowe artystki bonami pieniężnymi oraz wycieczkami dla ich klas do Muzeum Narodowego w Lublinie (tam zostaną przeprowadzone tematyczne lekcje  muzealne).

Dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w świecie plastyki.

Poniżej zamieszczamy w galerii nagrodzone prace.

 

Magdalena Nowak- nauczycielka plastyki


Galeria prac:26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page