top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Konkurs: "Wychowanie ku wartościom poprzez literaturę dziecięcą"18 kwietnia w Miejskim Domu Kultury odbył się konkurs organizowany przez Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną w Bełżycach. Konkurs odbył się pod hasłem " Wychowanie ku wartościom poprzez literaturę dziecięcą ". Celem konkursu było kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno, oraz kształtów wyznawanych wartości i postaw w życiu uczniów. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Obejmował swoim zasięgiem gminy: Bełżyce, Borzechów, Niedrzwica Duża, Wojciechów.

Uczestnicy byli oceniani w trzech grupach wiekowych. Pod uwagę brany był przede wszystkim dobór repertuaru ( zgodny z tematem konkursu).

Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Babisz z klasy II (przygotowanie p. Mariola Szczepańska i p. Justyna Ślusarska) i Kacper Witek z klasy III (przygotowanie p. Joanna Jośko).

Wymienieni uczniowie otrzymali główne wyróżnienia w swoich kategoriach wiekowych. I zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami rzeczowymi.


Galeria zdjęć:20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page