top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Konkurs - skąd się bierze prąd?Uczniowie klas 7 przystąpili do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym w ramach obchodów 25-lecia Urzędu Regulacji Energetyki. Jego celem jest promocja tematyki związanej z energią elektryczną, a także rozwijanie umiejętności plastycznych, kreatywności i wyobraźni u dzieci, kształcenie poczucia estetyki oraz umożliwienie wyrażenia ekspresji i emocji. Zadaniem uczestników konkursu było samodzielne wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej różne źródła pochodzenia energii elektrycznej. Prace plastyczne mogły być wykonane dowolną techniką plastyczną, np. ołówek, farby plakatowe, akwarela, tempera, pastele suche, pastele olejne, kredki, grafika, collage, na papierze typu brystol lub blok techniczny w formacie A4 lub A3. W konkursie wzięło udział 5 uczestników, a efekty prezentowane są poniżej.

Magdalena Nowak- nauczyciel plastyki


Galeria prac:35 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page