top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Konkurs "Mój wymarzony lizak"Które z dzieci nie lubi luzaków? Każde je uwielbia Dlatego też nasze przedszkolaki bardzo chętnie wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Muzeum Lizaka na "Wymarzonego lizaka".


W miesiącu grudniu 2020r. wielu uczniów naszej szkoły i przedszkola wzięło udział w kolejnej edycji konkursu plastycznego pt. "Mój wymarzony lizak" , którego organizatorem było Muzeum Lizaka i Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle. Konkurs adresowany był do dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych w wieku od 3 do 15 lat z terenu województw: świętokrzyskiego, lubelskiego i śląskiego.

Aby wziąć udział należało wykonać tylko jedną pracę w dowolnej technice płaskiej: rysowanie, malowanie, wyklejanie (z wyjątkiem technik nietrwałych oraz komputerowych i przestrzennych) w formacie A4 i przesłać ją do organizatora.


Gratyfikacje!!!

Każdy uczestnik konkursu za wykonaną pracę otrzyma Dyplom oraz bezpłatny bilet wstępu do muzeum:)22 wyświetlenia0 komentarzy

Kommentare


Die Kommentarfunktion wurde abgeschaltet.
bottom of page