top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Konferencja z Doradztwa Zawodowego23 listopada 2023 r uczniowie klas siódmych uczestniczyli w konferencji z Doradztwa Zawodowego zorganizowanej w Zespole Szkół nr 2 w Nałęczowie. Wyjątkowo ciekawe prelekcje wygłosili : Pan Artur Trukawiński „Grupa Arche”- sieć hoteli, Pan Jakub Fraszka „Domki w drzewach” w Nałęczowie i Pani Edyta Migalska dyrektor ds komunikacji w Fundacji VCC, opowiadając o drodze własnej kariery. Podsumowaniem pobytu naszych uczniów w Zespole Szkół w Nałęczowie były próby posługiwania się długopisem 3D, korzystanie z gogli VR , oraz pokaz pracy drukarek 3D.

Mamy nadzieję, że zaproszeni na konferencję goście swoją pasją i przykładem zainspirowali naszych uczniów do rozwijania zainteresowań, zdolności i umiejętności, a także wskazali drogę do osiągnięcia sukcesu.


Galeria zdjęć:

21 wyświetleń0 komentarzy

Kommentare


Die Kommentarfunktion wurde abgeschaltet.
bottom of page