top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Koncert "Dźwięki Wolności"Dnia 1 października 2021 r. o godzinie 12:00 w Kościele pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Bełżycach uczniowie naszej szkoły oraz zaproszeni goście: społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach, Szkoły Podstawowej w Babinie, Burmistrz Miasta Bełżyce pan Ireneusz Łucka, przedstawiciele Rady Miejskiej oraz rodzice, dziadkowie i mieszkańcy gminy mogli uczestniczyć w Koncercie Pieśni Patriotycznych w ramach cyklu „Dźwięki wolności z Fundacją PZU” realizowanego przez Stowarzyszenie Wschód Kultury.


Koncert okazał się być także piękną lekcją patriotyzmu, historii ukazującą piękno muzyki, zwyczajów i obyczajów panujących w Polsce.


Chcemy wyrazić nasze podziękowanie panu Aleksandrowi Rasiakowi prezesowi oraz pani Emilii Siepkowskiej v-ce prezesowi Stowarzyszenia Wschód Kultury za profesjonalny, rzetelny i pełen bogatej treści Koncert „Dźwięki wolności z Fundacją PZU”


Galeria Zdjęć:
103 wyświetlenia0 komentarzy

Commenti


I commenti sono stati disattivati.
bottom of page