top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Klasa VII a z wizytą w Muzeum Narodowym w LublinieTo już trzecia i ostatnia wycieczka, którą odbyliśmy jako wygraną w konkursie plastycznym ,,II spotkania ze sztuką”. Jego laureatką została Nikola Szczygieł, wykonując reprodukcję obrazu Józefa Chełmońskiego ,,Babie lato”. Wyjazd ten pod opieką nauczycieli: P. Marleny Stec i P. Magdaleny Nowak jest drugim z kolei, do tego niezwykłego miejsca w przypadku klasy VII a . W roku ubiegłym za sprawą tej samej uczennicy, gościliśmy również we wnętrzach Muzeum w Lublinie. Miło było ponownie przypomnieć sobie, jak kreowała się sztuka i malarstwo w Polsce i za granicą, oglądając wystawy stałe i jedno z najpiękniejszych miejsc- Kaplicę Świętej Trójcy.

Fotorelacja z wydarzenia poniżej.


Dziękujemy Fundacji PGE w Warszawie za docenienie talentu plastycznego naszej uczennicy i pokrycie kosztów biletów oraz dojazdu do Lublina. Mamy nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie ze sztuką.


Magdalena Nowak


Galeria zdjęć:


12 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page