top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

„Jestem” – Misterium Wielkanocne„Jestem” – to tytuł misterium wielkanocnego, które odbyło się 27.03.2024r. w Naszej Szkole. W rolę aktorów wcielili się uczniowie klas 5, 7A i 7B. Tematyka trudna, pełna symbol, zadumy, wymagająca skupienia i koncentracji. To czas spotkania z Bogiem i tradycją, która przybliża nas do największej tajemnicy jaką jest zmartwychwstanie. Dziękujemy publiczności za ciepłe przyjęcie. A aktorom za oddanie treści poprzez przechodzenie między dwiema scenami: teraźniejszą i z czasów Jezusa.

Wśród gości swoją obecnością zaszczycili nas Pan Burmistrz Ireneusz Łucka oraz ks. Konrad Szlachta, którzy wspólnie z Panią dyrektor szkoły Marzeną Wojnicką złożyli wszystkim życzenia Wielkanocne. Tym, którzy czują niedosyt lub chcieliby zobaczyć nasze misterium zapraszamy już 7.04.2024r. do Sali kominkowej przy kościele. Więcej informacji w krótce.


Galeria zdjęć:


40 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page