top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Jasełka szkolne i występy świąteczne przedszkolakówCo to był za dzień?, taki który wypada tylko raz w roku. 19 grudnia obchodziliśmy w szkole spotkanie świąteczne, które wprowadziło nas w tak wyczekiwane święta Bożego Narodzenia. Uczniowie klasy V oraz VII A i B zaprezentowali społeczności szkolnej jasełka pod tytułem „Betlejem- Dom Chleba”. Po występnie pani Dyrektor Marzena Wojnicka złożyła wszystkim  życzenia świąteczne dla  uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły.


Wieczorem spotkaliśmy się w szkole na spotkaniu świątecznym przygotowanym dla mieszkańców gminy. Pani Dyrektor rozpoczęła spotkanie witając  przybyłych gości, a wśród nich pana Burmistrza Ireneusza Łuckę, zastępca Burmistrza panią Annę Ostasz, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Bełżycach pana Grzegorza Kamińskiego, skarbnika gminy pana Piotr Gradowskiego, Zastępcę Przewodniczącego Rady Miejskiej panią Annę Wójtowicz, dyrektor Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej w Bełżycach panią Magdalenę Widelska, Dyrektor CEKFiS panią Karolinę Zuchniarz,  sołtysa Wzgórza pana Zbigniew Kotłowskiego, sołtysa Krężnicy Okrągłej pana Jerzego Bieleckiego, Przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich Jagody panią Irenę Pruszkowską, dyrektorów szkół: panią Annę Musiej oraz panią Annę Adamczyk, księdza Konrada Szlachtę oraz wszystkich mieszkańców gminy.


Na początek gościom zaprezentowały się dzieci z oddziałów przedszkolnych: grupa trzyletnia z przedstawieniem „Choinka na święta”, czterolatki wykonały pastorałki świąteczne, pięciolatki przygotowały przedstawienie zimowe a grupa sześcioletnia wykonała piosenki „Gdy święta idą” oraz „Zima, zima, zima”.


Po występach przedszkolaków uczniowie klasy V i VII A oraz B zagrali jasełka pod tytułem „Betlejem- Dom chleba”.


Na koniec życzenia obecnym złożyła pani dyrektor Marzena Wojnicka, pan Burmistrz Ireneusz Łucka oraz pani Anna Wójtowicz.


Było nam bardzo miło gościć wszystkich w naszej szkole.


Galeria zdjęć:45 wyświetleń0 komentarzy

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page