top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Jak karnawał, to karnawał …Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest to czas, który dostarcza wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Dlatego, aby wpisać się w tę fantastyczną tradycję 27 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Tego dnia sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle – zmieniła się w prawdziwą balonową salę balową, którą przygotowali uczniowie z klas VII.

W szkole zaroiło się od Spidermenów, piratów, rycerzy, policjantów, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, czarodziejów … Były wróżki, księżniczki, koty, motyle, różne inne stwory i dziwadła. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie. Były korowody, kółeczka, tańce w parach oraz chwile oddechu, podczas pysznych poczęstunków przygotowanych przez rodziców.

Po zabawie uczniowie zmęczeni, ale także i radośni udali się na zasłużony odpoczynek podczas ferii zimowych.


Galeria zdjęć:


45 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page