IX Gminny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej w Bełżycach - kategoria plastyczna

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w IX Gminnym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w Bełżycach

Trójka uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach (Amelka, Wojtek i Nikola) w ramach konkursu o tematyce patriotycznej wykonała plakaty związane z obchodami Święta Niepodległości. Organizatorami tegoż konkursu są: Towarzystwo Regionalne Bełżyc oraz Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach, zaś honorowy patronat sprawuje Burmistrz Bełżyc- P. Ireneusz Łucka. Celem konkursu jest wspieranie wychowania patriotycznego młodzieży poprzez formy aktywności artystycznej.

O tym, jak poradzili sobie nasi młodzi artyści możecie przekonać się , oglądając galerię zdjęć.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.

Magdalena Nowak