IV edycja akcji #Sprzątamy dla Polski

4 października odbył się finał IV edycji akcji #Sprzątamy dla Polski, wydarzenia, objętego honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

W przedsięwzięciu zarejestrowało swój udział 150 tysięcy uczestników, wśród nich znaleźli się nasi uczniowie -Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach.

Tak jak w tysiącach innych miejscowości my również wyruszyliśmy na wielkie sprzątanie. Uczniowie mimo chłodnej aury wytrwale zbierali śmieci wzdłuż pobliskiej rzeki. Mamy nadzieję ,że dbałość o środowisko naszej małej ojczyzny wpisze się w codzienne nawyki młodych ludzi i całej lokalnej społeczności. Zebrano 19 worków śmieci.

Dziękujemy Zakładowi Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Bełżycach za nieodpłatny odbiór zebranych odpadów , a tym samym włączenie się w akcję #Sprzątanie dla Polski.