top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Julię Hartwig

Zaktualizowano: 3 mar 2021XX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,, Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Julię Hartwig’’ pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Organizatorem konkursu od wielu lat jest Młodzieżowy Dom Kultury ,, Pod Akacją’’ i Muzeum Literackie im. Józefa Czechowicza w Lublinie .

Na zajęciach plastycznych uczniowie zostali zapoznani przez nauczyciela z regulaminem konkursu plastycznego. Do konkursu ostatecznie wybrane zostały cztery prace uczennic, które zilustrowały wiersze naszych lubelskich poetów - ,, Jesień’’, ,, Zima’’, ,, Na wsi’’, ,,Niedorośli’’. Uczennice, które reprezentują naszą szkołę w konkursie: Martyna Marciniak kl.4, Julia Rumińska i Zuzanna Wójcik z kl. 6 a , Klaudia Stachyra z kl.6 b. Wyniki konkursu wraz z programem finału zostaną opublikowane 6 marca 2021 roku.


Życzymy powodzenia !

nauczyciel Joanna Bartoszcze-Wójcik78 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page