13 grudnia 2023 roku w naszej szkole odbył się II Turniej Mikołajkowy w piłce siatkowej „Nauczyciele i pracownicy szkoły – dzieciom”.

Turniej został rozegrany w dwóch  kategoriach wiekowych:

klasy IV – V rzucanka siatkarska,

klasy VI – VII  piłka siatkowa.

Po zaciętych  meczach zwyciężyły klasy: IV i VI.

Gratulujemy !!!

W wielkim finale klasa VI zagrała z reprezentacją nauczycieli i pracowników szkoły. Po zakończonych rozgrywkach uczniowie  zostali obdarowani  medalami, ufundowanymi przez radną Powiatu Lubelskiego p. Joannę Kaznowską. Wszyscy uczestnicy dostali świąteczne  maskotkami  ufundowane przez  nauczyciel i pracowników szkoły.

Dziękujemy wszystkim sponsorom  za wsparcie inicjatywy.

Uczniowie  dziękują również  nauczycielom wychowania fizycznego Pani Agnieszce Brewczak oraz Panu Michałowi Winiarskiemu za zorganizowanie turnieju oraz dostarczenie wszystkim niezapomnianych wrażeń i emocji.