top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

II Turniej Mikołajkowy w piłce siatkowej „Nauczyciele i pracownicy szkoły – dzieciom”13 grudnia 2023 roku w naszej szkole odbył się II Turniej Mikołajkowy w piłce siatkowej „Nauczyciele i pracownicy szkoły – dzieciom”. 


Turniej został rozegrany w dwóch  kategoriach wiekowych:

klasy IV – V rzucanka siatkarska,

klasy VI – VII  piłka siatkowa.

Po zaciętych  meczach zwyciężyły klasy: IV i VI.                          

Gratulujemy !!!


W wielkim finale klasa VI zagrała z reprezentacją nauczycieli i pracowników szkoły. Po zakończonych rozgrywkach uczniowie  zostali obdarowani  medalami, ufundowanymi przez radną Powiatu Lubelskiego p. Joannę Kaznowską. Wszyscy uczestnicy dostali świąteczne  maskotkami  ufundowane przez  nauczyciel i pracowników szkoły.


Dziękujemy wszystkim sponsorom  za wsparcie inicjatywy.


Uczniowie  dziękują również  nauczycielom wychowania fizycznego Pani Agnieszce Brewczak oraz Panu Michałowi Winiarskiemu za zorganizowanie turnieju oraz dostarczenie wszystkim niezapomnianych wrażeń i emocji.


Galeria zdjęć:40 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page