top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

II lekcja biblioteczna z Panią Asią w klasie IIIB22.11.2023 w naszej klasie gościliśmy Panią Asię- szkolną bibliotekarkę. Podczas spotkania nasz gość zapoznał uczniów z twórczością Hansa Christiana Andersena oraz przeczytał baśń ,,Brzydkie kaczątko”. Na podstawie wysłuchanego tekstu dzieci wypełniały notatki graficzne oraz przy pomocy Pani Asi i wychowawczyni wykonali tematyczne grupowe lapbooki z uprzednio przygotowanych materiałów. Dzięki niesamowitej kreatywności i spontaniczności w działaniu udało się stworzyć prawdziwe dzieła sztuki.

Już dziś w wielką radością przystąpimy do kolejnych działań podczas kolejnych, niezwykłych lekcji z Panią bibliotekarką.

 

Magdalena Nowak


Galeria zdjęć:


22 wyświetlenia0 komentarzy

Yorumlar


Yorumlara kapatıldı.
bottom of page