top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Happening z okazji Miesiąca Zdrowia PsychicznegoHappeningiem zakończyliśmy obchody Miesiąca Zdrowia Psychicznego w naszej szkole. Członkowie Akademii Wolontariatu ubrani w piżamy, szlafroki, dresy oraz inne elementy garderoby przywodzące na myśl relaks i odpoczynek w domowym zaciszu, przeszli korytarzami szkoły odwiedzając poszczególne klasy. Misją wolontariuszy było utrwalenie wśród społeczności szkolnej zasad codziennej troski o zdrowie psychiczne. Uczniowie tulili misie, co symbolizuje miłość, przyjaźń, troskę, przywiązanie i wszystko to, co ważne w relacji z drugą osobą i sobą samym, częstowali czekoladą poprawiającą nastrój i rozdawali karteczki z tematycznymi sentencjami. Pamiętajmy, że wewnętrzne baterie naszego organizmu trzeba ładować częściej niż baterie naszych telefonów aby mieć energię do działania.


Galeria zdjęć:15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page