top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Gminnym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej.W dniu 26 października reprezentacja szkoły wzięła udział w X jubileuszowym Gminnym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej. Konkurs pod patronatem Burmistrza Bełżyc odbywał się w Zespole Szkół im. M. Kopernika w Bełżycach. W tym roku były reprezentowane wszystkie szkoły z terenu miasta i gminy Bełżyce. Konferansjerkę prowadziła pani Elżbieta Kaszlikowska, nauczycielka historii w Zespole Szkół. Uroczysty przebieg konkursu podkreślony został mini wykładem z historii Polski, który przedstawił pan Adam Skraiński, nauczyciel historii. W klimat i nastrój uroczystości wprowadził uczestników zespół muzyczny " Gwiazdki Kopernika " pod kierownictwem pana Jacka Górskiego. Jury w tym roku miało wielki dylemat, ponieważ poziom uczestników był wysoki a i liczne było grono występujących uczniów. Tym bardziej miło, że w gronie laureatów znaleźli się nasi reprezentanci. Połączone siły klas 3a i 3b (Maja Gwóźdź, Zuzanna Babisz, Maria Żuchnik, Michał Bogusz i Szymon Wójcik), zajęły 1 miejsce w kategorii klas 1-3. Ich występ wzbudził owacje na sali i jednogłośnie uplasował ich na podium.


Wielkie gratulacje!


Galeria zdjęć:


50 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page