top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Gminny Konkurs logiczno-matematyczny BYSTRA GŁÓWKA27 kwietnia 2023 r. w Szkole Podstawowej w Babinie odbył się Gminny Konkursu logiczno-matematyczny Bystra Główka. Konkurs skierowany był do uczniów ze szkół podstawowych z terenu gminy Bełżyce.

Celem konkursu było pogłębianie zainteresowań i uzdolnień matematycznych, kształtowanie samodzielnego i twórczego myślenia, promowanie matematyki jako atrakcyjnej dziedziny nauki. Młodzież zmagała się z zadaniami, które jak brzmi tytuł konkursu, związane były min. ze spostrzegawczością .

Patronat nad konkursem objął Burmistrz Bełżyc Pan Irenausz Łucka.


Po zaciętej rywalizacji drużyna reprezentująca naszą szkołę w składzie :

Dominik Baliński, Miłosz Chemperek oraz Piotr Józefczak wywalczyli II miejsce.


Uczniowie wykazali się umiejętnością logicznego myślenia na bardzo wysokim poziomie.

Gratulujemy!


Dziękujemy wszystkim uczniom za podjęcie wyzwania i życzymy sukcesów w konkursach matematycznych!


Galeria zdjęć:

39 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page