top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

GALERIA PRAC MŁODEGO ARTYSTYJuż kolejny raz tablice naszej szkoły zapełniły się cudownymi pracami przygotowanymi przez naszych uczniów. Dwie klasy: V i VI oraz uczniowie oddziałów przygotowawczych przystąpiły do klasowych konkursów plastycznych. Na tapetę zostały wzięte obrazy: E. Muncha ,,Krzyk” oraz Tamary Łempickiej ,,Martwa natura z cytrynami”. Prace zostały wykonane różnymi technikami: kredkami, pastelami olejnymi oraz farbami plakatowymi. Ponadto pojawiły się też niezwykłe obrazy wykonane przez uczniów koła plastycznego techniką plakatową przy zastosowaniu patyczków i na końcu zalaminowane.

Wszystkie dzieła oraz emocje towarzyszące ich wykonaniu możemy podziwiać w galerii prac.


Magdalena Nowak-nauczyciel plastyki

17 wyświetleń0 komentarzy

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page